دپارتمان پژوهش

خدای راسپاس که این توفیق نصیب ما شد که برای اولین بار در ایران اقدام به غربالگری علمی و مدرن در کلیه گروه های شغلی و گرایش های تحصیلی نماییم و ضمن انتخاب و معرفی مفاخر حوزه های مختلف ،تقدیر در خور شایسته از آنان به عمل آوریم.
عذر تقصیر مارا بپذیر که مجال معرفی و تقدیر از هزار هزار ایرانی برتر تمامی حوزه ها را نداریم چرا که تعداد برترین های ایران فراتر از آن است که کسی توان و امکان تقدیر از آنان راداشته باشد پس برازنده تر است که منتخبین خود را برترین برترینها بنامیم .
دستان گرم همگی فرهیختگان و پیشکسوتان حوزه های مختلف شغلی و تحصیلی را می فشاریم و چشم به راه همراهی و یاری شما عزیزان هستیم.

 

مقدمه :

سابقه تاریخی اولین همایش با رویکرد اهمیت به خرد جمعی در ایران باستان به دوران کورش کبیر باز می گردد که با دعوت از بزرگان ایران زمین به تشخیص ضرورت توجه به روابط انسانی و گسترش فعالیت صاحب نامان بر می کردد.
روند روبه رشد توسعه بشری در عصر حاضر و سیر اشتها ناپذیر انسان در واکاوی ابعاد ناشناخته ای از علم و تکنلوژی لزوم این امر مهم را بیش از پیش آشکار می سازد و بی تردید ارزش گذاری آن و امکان برگزاری و تجمع و تقدیر شایسته از قشر خاص و موفق کاملا الزامی ومورد نیاز جامعه است.
موسسه بین المللی دارالفنون با مجوز رسمی و شماره ثبت مفتخر است که هر سال مجری و خدمتگزار فرهنگی این مرز و بوم بوده وبرگزاری این همایش بزرگ راافتخار و برگ زرینی بر کارنامه فرهنگی خود تلقی میکند.
این موسسه با به کار گیری نظرات وتجربیات صاحب نظران اندیشمندان و خرد جمعی کارشناسان ارشد کشور وپس از تایید کمیته بررسی اقدام به معرفی برترین های ایران در هر سال در مرکز همایش های صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران می نماید.

تمامی حقوق سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است

 طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه