درباره ما

تاسیس:

این موسسه که سابقه یک دهه فعالیت آموزشی در کشور راداشته ودر

بدو شروع فعالیت از سازمان فنی و حرفه ای –وزارت فرهنگ و ارشاد –دانشکده فنی و وزارت علوم مجوز های لازم را اخذ کرده و در طی 3سال گذشته توانسته به صورت کارگزار رسمی از چندین دانشگاه معتبر و بین المللی مجوز گرفته وهم در بحث اعزام دانشجو فعالیت جدی داشته و هم از نظر فعالیتهای پژوهشی و مکاتبه ای توانسته جایگاه مناسبی را برای خود کسب نماید.
ودر سال اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل باعنایت به باور ظرفیت ها وتوان جوانان کشور و متخصصین واز آن سونیاز مبرم این ظرفیتها به بازار کار و وصل کردن این دو توامان با تعیین سطح و اعتبار سنجی فنی اقدام به تاسیس پردیس بین الملل دارالفنون با مجوزات رسمی می نماید.
باشد که همگان بدانند با تلاش و کوشش و حفظ منزلت وجایگاه نیروی متخصص ایران بدون شک کشوری آباد –پویا وپیشرو در تمام امور خواهیم داشت.


هدف ما:

همانطور که بر همگان روشن شده وثابت گردیده که علم از منظر آکادمیک به تنهایی جوابگو نبوده و ترکیب علم و تجربه و دانش کاربردی حقیقتا راهبردی بوده واز این حیث رویکرد دانشگاه ها وموسسات در دهه های گذشته به این سو در حرکت است.
این رویکرد کاملا در قالب استاندارد های بین المللی د رحرکت بوده و در تمامی دنیا دانش تجربی وکاربردی غالب بر دانش تئوری بوده است
حال مشاهده می میکنیم که در تمامی دنیا دانشگاه ها به صورت دانش محور در حال فعالیت هستند ودر کشور خودمان نیز مشاهده میکنیم که افراد با تجربیات فراوان و سوابق کاری بالا در حرفه ای خاص فعالیت داشته که اغلب بدون داشتن مدرک همسطح جایگاه اصلی خود ،تامین کننده نیاز های کل کشور بوده وبدون توجه به جایگاه فعالیت می کنند.
ازاین رو این موسسه که بیش ا زیک دهه فعالیت موفق درکشور داشته وبا بکارگیری از اساتید و صاحبنظران و چندین دانشگاه و مرکز آکادمیک که با برترین متد های روز دنیا همسو بوده اقدام به تعیین سطح و اعتبار سنجی افراد با تجربیات کاری حرفه ای خودشان کرده و گام بزرگی برای تثبیت و حفظ جایگاه شغلی افراد می نماید.

تمامی حقوق سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است

 طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه